RUŠTINA

NABÍZÍME

Individuální výuka - Nejintenzivnější forma studia cizího jazyka. Lektor je zde jen pro Vás a plně se přizpůsobuje Vám a Vašim požadavkům. Běhěm individuální výuky tak můžete probírat gramatiku, slovní zásobu, konverzovat, připravovat se na zkoušky nebo si můžete s lektorem udělat individuální tématický workshop z námi nabízených témat.

Skupinová výuka - Probíhá v malých skupinkách o 3 až 9 osobách, což zajišťuje, že lektor má prostor dostatečně se věnovat každému účastníku kurzu. Skupinové kurzy jsou zaměřeny na probírání gramatiky, rozšiřování slovní zásoby a konverzaci. Více informací naleznete zde.

Firemní výuka - Zajišťujeme i kvalitní skupinovou či individuální výuku v prostorách našich firemních klientů. Dle Vašich přání Vás naučíme gramatiku, rozšříme Vaši slovní zásobu, budeme konverzovat o různých tématech nebo Vás připravíme na mezinárodní zkoušky.

Výuka přes Skype - Učte se angličtinu z pohodlí svého domova. Posaďte se k počítači, zavolejte nám a můžeme začít! Najdete nás pod Skype jménem coollearningsro.

E-mailová výuka - E-mailem Vám zašleme 20 vět na překlad. Po vypracování nám věty zašlete zpět, my je opravíme a doplníme o krátké vysvětlení chyb.

Příprava na mezinárodní zkoušky - Připravte se s námi na všechny úrovně zkoušky TORFL-ТРКИ!

Příprava na maturitní zkoušku - Připravíme Vás na státní maturitní zkoušku i na školní maturitu.

Příprava na přijímací zkoušky - Připravíme Vás na přijímací zkoušky na střední i vysoké školy.

Konverzační hodiny - S konverzačními hodinami si budete udržovat danou úroveň jazyka a navíc si rozšíříte slovní zásobu v různých tématech ze všedního i nevšedního života.