PRO STUDENTY

Nemůžete svou diplomku už ani vidět, ale stále v ní nacházíte nové a nové chyby? Pošlete ji nám a my ji zkontrolujeme a opravíme za Vás! Provedeme formátování, stylistickou a gramatickou korekturu a zkontrolujeme zdroje! Na přání přeložíme i abstrakt Vaší práce, stejně tak jako její název a klíčová slova. 

A pokud patříte mezi studenty, kteří nechali vypracování diplomky na poslední chvíli a teď zbývají poslední dny nebo dokonce hodiny do jejího odevzdání, nabízíme i expresní vyhotovení

Dále Vám rádi pomůžeme s vypracováním prezentace k obhajobě Vaší práce, popř. s vypracováním dalších studijních podkladů a materiálů dle dohody. 

Pokud se Vám zdá, že Váš vedoucí práce je příliš laxní a není schopen Vám dostatečně poradit se strukturou bakalářské či diplomové práce ekonomického směru (popř. i seminárky či dizertační práce), nabízíme konzultace, během kterých Vám poradíme s tématem Vaší práce, navrhneme adekvátní zdroje a kde je sehnat, strukturu práce a formátování textu. A to tak, že se Vám pak práce bude psát jako po másle! 

Neváhejte nás s Vaší poptávkou kontaktovat na e-mail tzimcikova@coollearning.cz!